قهرمان سابق وزنه برداری ایران و جهان در یک استوری عجیب به ملی پوشان فوتبال حمله کرد؛ اگرچه بعد از چند دقیقه این استوری را پاک کرد.

به گزارش سلام نو، ، بارها حرف از تبعیض بین فوتبال و رشته های دیگر ورزشی به ویژه رشته های مدال آور مثل کشتی و وزنه برداری بوده و ورزشکاران غیرفوتبالی هم به این موضوع اعتراض کرده اند.

صحبت های مهدی تاج و تایید پرداخت پاداش یک میلیون دلاری به ملی پوشان فوتبال در جریان جام ملت های آسیا، گویا اصلا به مذاق بهداد سلیمی خوش نیامده است.

این قهرمان وزنه برداری که اخیرا از تیم ملی خداحافظی کرده، در استوری اینستاگرام خود با قرار دادن مصاحبه مهدی تاج و خط کشیدن روی بخشی از صحبت های او پیرامون پاداش یک میلیون دلاری به تیم ملی فوتبال جملاتی عجیبی را نوشت و حمله ای باورنکردنی با کلماتی تند خطاب به فوتبالیست ها داشت.

این استوری جنجالی که خیلی زود در فضای مجازی دست به دست شد، بعد از چند دقیقه از صفحه بهداد سلیمی پاک شد. قهرمان المپیک 2012 لندن بعد از پاک کردن استوری تند خود بازهم از موضعش کوتاه نیامد.

سلیمی با اینکه از مردم عذرخواهی کرد که از کلمات تندی استفاده کرده، بازهم از پاداش میلیاردی فوتبالیست ها انتقاد کرد و نشان داد که با وجود پاک کردن استوری روی موضع قبلی خود مانده است./ورزش سه

۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

لینک‌های مفید

آخرین اخبار