این روزها توانمندی های مختلف گوشی های هوشمند باعث شده انتخاب برای خرید آن ها کمی سخت شود.

به گزارش سلام نو، بنابر اعلام هوآوی، این برند در این روند پیش‌رو بوده و تلاش می‌کند بهترین و جدیدترین فناوری‌های روز را در دسترس همه کاربران قرار بدهد. این شرکت به لطف پافشاری‌اش بر ارزش و اهمیت فرایند تحقیق و توسعه به شرکتی پیشرو از لحاظ نوآوری تبدیل شده است. هوآوی در سال ۲۰۱۷ چیزی در حدود ۱۳.۲۳ میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه هزینه کرده و هم‌اکنون ۱۴ مرکز پژوهشی در نقاط مختلف جهان دارد.

گوشی‌های پرچم‌دار هوآوی ، مانند گوشی‌های سری P Huawei و سری Huawei Mate، به عنوان معرفی‌کننده فناوری‌های پیش‌گام به صنعت گوشی‌های هوشمند شناخته می‌شوند، اما گوشی‌های سری Nova که از گوشی‌های میان‌رده‌ی هوآوی به شمار می‌آیند هم از محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند در میان کاربران هستند. این رده از گوشی‌های هوآوی، به لطف طراحی آوانگارد و جسورانه و مولفه‌های دیداری به روز، توانسته باب میل آن دسته از کاربرانی باشد که همواره تشنه‌ی فناوری‌های جدید هستند.

گوشی هوشمند Huawei Nova 3 با طراحی، رنگ جسورانه و سیستم سلفی خلاقانه، توانست محبوب‌ترین گوشی برای گرفتن عکس‌های سلفی در سال ۲۰۱۸ باشد. این رده از گوشی‌های هوآوی تا پایان سال ۲۰۱۸ بیش از ۶۵ میلیون دستگاه فروش رفت تا سری Nova بتواند سرگروه گوشی‌های میان‌رده هوآوی باشد.

رویه ترکیب فناوری‌های سطح بالا با ارزش خرید مناسب، با Huawei Nova 4 گامی دیگر رو به جلو است و آخرین دستگاه از سری گوشی‌های Nova توانسته ویژگی‌های برجسته‌ای نظیر فناوری نمایشگر FullView Punch را به خریدارانش ارائه کند، فناوری که مفهوم نمایشگر بدون حاشیه را یک درجه ارتقا داده است.

این دستگاه در حال حاضر در بازار چین عرضه شده و هنوز رسماً معلوم نیست در بازارهای غرب آسیا هم عرضه خواهد شد یا خیر. در هر حال، شایعات و پرسش‌های زیادی درباره‌ی عرضه Huawei Nova 4 در بازارهای دیگر جهان وجود دارد و برای اطلاعات دقیق‌تر باید کمی بیشتر صبر کنیم.

/ایسنا

کد خبرنگار: ۱
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

پربازدید

پربحث

اخبار عجیب

لینک‌های مفید

آخرین اخبار