در این مطلب تست روانشناسی را انجام دهید. به نظر شما کدام یک از این دختران به نظر شما جذاب هستند؟

تست روانشناسی: به نظر شما کدام دختر جذاب تر هست ؟

تست روانشناسی، روش‌هایی استاندارد برای گردآوری داده‌ها و اطلاعات درباره‌ی افراد هستند تست روانشناسی بیش‌تر به شیوه‌ی پرسش‌نامه‌ی نوشتاری در دسترس روانشناسان قرار می‌گیرند تست روانشناسی برای افراد عادی و کسانی که دانش‌آموخته‌ی روانشناسی نیستند اجازه‌ی دسترسی و خرید این آزمون‌ها را ندارند  تست روانشناسی را به شیوه‌ی گفتاری و شفاهی یا کامپیوتری نیز می‌توان  انجام داد تست روانشناسی نباید تاثیر زیادی در دوره درمان داشته باشد .

دختر شماره 1

اگر فکر می کنید دختر شماره ۱ جذاب تر است فرد با اعتماد به نفسی هستید که بدون هیچ تردیدی وارد چالش های جدید می شود. شما با خوش بینی، اشتیاق و اعتماد به نفس وارد این چالش ها می شوید. سخت تلاش می کنید تا از خودتان آدم با اعتبار و با لیاقتی بسازید و به کسی اجازه نمی دهید بهتر از شما باشد.

دختر شماره 2

قلب شما به عقلتان حکمرانی می کند. بیشتر ترجیح می دهید مسیری را که دلتان می گوید بروید نه مسیری که عقلتان می گوید. بیشتر اوقات مسیر درستی را می روید و منطق را به مبارزه می طلبید. شما انسان هوشیاری هستید و به سختی می توان شما را فریب داد.

دختر شماره 3

شما بسیار عقلانی هستید و دوست دارید ریزترین جزئیات هر چیزی را قبل از امتحان کردن ارزیابی کنید. به همین دلیل تصمیم گیری های شما بسیار طول می کشد. اما تصمیمی که می گیرید همیشه درست است.

دختر شماره 4

شما آدم زیاد بلند پروازی نیستید اما به توانایی ها و چیزهایی که می توانید به دست بیاورید واقف هستید. برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش می کنید. می دانید که قرار نیست با هیچکس به جز خودتان رقابت کنید بنابراین هر روز تلاش می کنید پیشرفت کنید. مخالف پذیرفتن چالش های جدید نیستید اما دوست ندارید از منطقه امنی که برای خود ساخته اید بیرون بیایید.

کد خبرنگار: ۱۳
۰دیدگاه شما

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 2 + 0 =

  پربازدید

  پربحث

  اخبار عجیب

  لینک‌های مفید

  آخرین اخبار