سرهنگ حسین ترکیان، سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان اعلام کرد در پی دستگیری یک باند سارقان منازل، 30 میلیارد ریال اموال مسروقه کشف و ضبط شد.

به گزارش سلام نو، یک باند 4 نفره سارقان منزل در اصفهان که 30 میلیارد ریال اموال مسروقه داشتند توسط پلیس دستگیر شدند.

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند ۴ نفره سارقان منزل و کشف ۳۰ میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ"حسین ترکیان" از دستگیری اعضای یک باند ۴ نفره سارقان منزل و کشف ۳۰ میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع سرقت از چندین منزل در غرب شهر اصفهان، پرونده‌ای در پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تشکیل و اکیپی از کارآگاهان تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

وی افزود: کارآگاهان با استفاده از اقدامات علمی و تخصصی خود موفق شدند ۴ سارق را که اقدام به این سرقت‌ها کرده بودند شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم آن‌ها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: سارقان دستگیر شده به سرقت ۳۰ میلیارد ریال اموال از منازل مردم در منطقه غرب اصفهان اعتراف کردند.

سرهنگ ترکیان ادامه داد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۳ دستگاه خودرو سرقتی نیز کشف شد که پس از طی مراحل قانونی به مالکان بازگردانده می‌شود.

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند از مردم خواست، برای نگهداری اموال با ارزش خود هوشیاری بیشتری داشته باشند و سکه، ارز و طلاجات با حجم بالا را به صندوق امانات بانک‌ها سپرده و یا در گاو صندوق مخفی متصل به دیوار و غیر قابل حمل نگهداری کنند./رکنا

کد خبر: 29041280

برچسب‌ها

پربحث

اخبار عجیب

آخرین اخبار